Nezařazené

Jak rychle odstranit skvrny od červeného vína?

Skvrna od červeného vína může být společenská katastrofa, ať už se jedná o rodinnou oslavu či firemní akci. Máme pro vás dvě skutečná a odzkoušená řešení jak se vypořádat se skvrnami od červeného vína. Prosím, přečtěte si o tom co jsme zjistili a vyzkoušeli

1. Pokud jste právě rozlili červené víno, nepanikařte a jestliže máte po ruce bíle víno tak jej ihned použijte a trochu jej nalijte na flek po červeném víně. Bílé víno [ bílé hroznové šťávy, je taky v pohodě ] ředí pigmentaci z červených hroznů a tak rozmělní následky a zabrání vytvoření výrazné skvrny od červeného vína..

2 . Můžete také dát sůl na znečištěnou plochu a počkejte několik minut než plochu opláchnete pod tekoucí vodou . Pokud máte starou skvrnu , zkuste namočit skvrnu roztokem citronové vody nebo octové vody a pak místo opláchněte čistou vodou.

Čím dražší oblečení tím větší je pravděpodobnost , že budete usilovat o profesionální vyčištění vaší skvrny. I tento vyčištění lze doporučit a u dražších kousku vaší garderoby se dá řici, že je nezbytný jen je vždy vhodné zvážit zda cena za profesionální vyčištění je adekvátní výsledku a zda-li tentýž výsledek nesvedete sami.

Vstupte do diskuse

Neplánované těhotenství
7 tipů pro bezstarostné cestování
Lekárnička na dovolené
10 nejlepších věcí, které můžete zažít v Paříži
5 tipů pro vytvoření skvělého obývacího pokoje
5 vánočních filmových hitů
Cvičíme jógu pro skvělou postavu
4 kroky k zahojení zlomeného srdce