Život

5 vánočních filmových hitů

Vánoce se blíží ! A to je čas se na chvilku zastavit a odpočinout si u pravých vánočních filmu. A které že to jsou? Vybrala jsem 5 tutovek, které všichni známe a bez kterých si nedokážeme představit žádné vánoce. Připravené? Tak jdeme na to…

Vánoční příběh ( 1983)
Blíží se vánoční čas a malý Ralpf má jediné přání: Chtěl by dostat pod vánoční stromeček překrásnou pušku Červeného jezdce, svého komixového hrdiny. Jistě už víte jak to dopadne. Malý Ralph je prostě roztomilý rošták. A jak Ralpha vidíte Vy ? Též milujete Ralpha nebo máte v oblibe večně podrážděného otce či jeho kňouravého bratra. No a co matka malého Ralpha? To už je kapitola sama pro sebe..

Vánoční skřítek ( 2003)
Co by mohlo být větší zábava pro vaše dítko sledovat sledovat , jednoho nezvykle vysokého Elfa a jeho trampoty. Will Ferrell v této vánoční klasice právem exceluje a jeho snaha pomoci Santovi ve vrácení vánočního ducha celému světu je až k popukání humorná..

Život je krásný ( 1946)
Nechte se unášet dobráckým životem Georgeovým životem. Prostřednictvím Clarence divák sleduje nejdůležitější okamžiky v životě dobráckého chlapce/muže, jehož dospělý život nenaplňovalo téměř nic jiného, než pomáhání svým blízkým a obyvatelům malého městečka Bedford Falls

Santa Claus ( 1994)
Všechy dětský sny zahrnutí cestu severnímu pólu , ale kolik dětí může říci, že Santa je jejich táta ? Podívejte se jak Tim Allen se stal Santou a naučil se rozumět svému synovi .

Muppets: Vánoční koleda ( 1992)
Klasický sváteční příběh Charlese Dickense v rukou stále rozpustilých Muppets se proměnil v laskavě humorné a veselé dílo. iskří humorem a veselou náladou! Zaposlouchejte se do množství krásných písní v netradičním podání!

Vstupte do diskuse

Neplánované těhotenství
7 tipů pro bezstarostné cestování
Lekárnička na dovolené
10 nejlepších věcí, které můžete zažít v Paříži
5 tipů pro vytvoření skvělého obývacího pokoje
5 vánočních filmových hitů
Cvičíme jógu pro skvělou postavu
4 kroky k zahojení zlomeného srdce